ПЕТИЦІЯ ПРЕЗИДЕНТОВІ

Звернення до Верховної Ради України з законодавчою ініціативою щодо заборони штучного переривання вагітності.

Шановний пане Президенте!

Звертаємось до Вас від імені Дніпропетровської  громадської організації «Право на життя!» та Дніпропетровської обласної громадської організації «Центр захисту прав людини і розвитку особистості».

Просимо Вас звернутися до Верховної Ради України з законодавчою ініціативою щодо заборони штучного переривання вагітності.

Життя людини повинно бути законодавчо захищено з моменту його виникнення при зачатті, а штучні аборти повинні бути законодавчо заборонені.

Штучний аборт — це вбивство дитини. Адже навіть згідно з міжнародними документами, ратифікованими більшістю країн світу, права дитини підлягають захисту ще до її народження.

Відповідно до ст. 1 Конвенції про права дитини, дитиною є кожна людська істота до досягнення 18-річного віку.

Згідно преамбул Декларації прав дитини і Конвенції про права дитини, дитина, внаслідок її фізичної і розумової незрілості, потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист, як до, так і після народження.

Штучний аборт суперечить самій природі людини, інстинктам продовження роду і жертовної турботи про своє потомство, властивим навіть представникам тваринного світу.

Штучні аборти не тільки вбивають дітей до народження, але і калічать психіку, здоров’я і долю жінок.

Легальні штучні аборти знищують цінності материнства, батьківства і сім’ї.

З релігійної точки зору, штучні аборти є аналогом язичницьких жертвоприношень дітей. Народи, що допускають легальний статус штучних абортів, позбавляються Божественної благодаті, прирікаються на втрату суверенітету, військово-політичні поразки і соціальні потрясіння, які загрожують їх знищенням в разі відсутності колективного покаяння і законодавчої заборони вбивства дітей до народження.