СЕРБСЬКИЙ ПАТРІАРХ ІРИНЕЙ ЗАКЛИКАВ ПРАВОСЛАВНІ КРАЇНИ ЗАБОРОНИТИ АБОРТИ !

Патріарх Сербський Іриней, виступаючи на православному каналі «Союз», закликав православні країни заборонити аборти. Про це повідомляє Romfea.
«Я закликаю всі православні країни заборонити аборти, тому що це великий гріх і беззаконня», — заявив Предстоятель Сербської Православної Церкви.
Варто нагадати, що, за офіційними даними, в Сербії щорічно відбувається 200 000 абортів.
Коментуючи цей факт, Патріарх Іриней звернув увагу на наступне: «Це велика і серйозна проблема нашої епохи, і не тільки для Сербії, але і для всього православного світу».
«Люди забули про святість життя, адже життя — це великий дар Божий; дар, святість якого щодня ставиться ні в що », — додав Сербський Патріарх.
Патріарх також зазначив: «Ця проблема загрожує всій Європейській нації, головним чином тим, які знаходяться в самій Європі, що ми і спостерігаємо щодня. Дивіться: села безперестанку порожніють, стають безлюдними і млявими. А якщо ми уявимо собі ще й число абортів, то на власні очі побачимо цю серйозну загрозу ».
«Я вважаю, що Церква покликана не просто говорити з людьми, а й звертати особливу увагу на цей страшний гріх відібрання життя», — підкреслив Патріарх Іриней.
На закінчення, Патріарх Іриней заявив: «Для того щоб зупинити цю епідемію нашої епохи, кожна держава має вжити заходів, які стосуються заборони на аборти в системах охорони здоров’я».

 

Запись опубликована в рубрике НОВИНИ. Добавьте в закладки постоянную ссылку.